Beat Hopper


Beat Hopper jest rytmicznym runnerem 3D, w którym gracz nabierając prędkości poprzez korzystanie z mechaniki bunny hoppingu oraz pokonując kolejne przeszkody rozwija oprawę muzyczną danego poziomu przebijając się przez kolejne bariery z beatem. Skakanie do rytmu zwiększa ilość zdobywanych punktów.

Poprzez podnoszenie bonusów, unikanie przeszkadzajek i obieranie optymalnych dróg pokonania poziomów, zadaniem gracza jest ukończenie trasy w jak najkrótszym czasie, a później porównanie wyników z innymi na scoreboardach.


Odbiorcami naszej gry są osoby w każdym wieku, które zainteresowane są dynamiczną rozgrywką, skupioną wokół muzyki elektronicznej. 


Jednocześnie, ze względu na scoreboardy celujemy również w osoby zainteresowane Speedrunem, doskonaleniem przechodzenia poziomów oraz opanowywania sposobu sterowania do perfekcji. 

 

Zdając sobie sprawę, że próg wejścia może być zbyt wysoki, pracujemy nad wprowadzeniem do gry także ułatwień, pozwalających niedoświadczonym graczom na modyfikowanie konkretnych elementów sterowania i rozgrywki, oraz możliwość przejścia specjalnie zaprojektowanych poziomów, wdrażających ich stopniowo w kolejne mechaniki gry.