ChessCorp Manager


MANAGER

ChessCorp Manager to taktyczno-ekonomiczna gra z gatunku managerów sportowych, w której gracz wciela się w managera klubu szachowego.

Zadaniem gracza będzie rozwijanie, trenowanie i sprawowanie pieczy nad zawodnikami, przygotowując im odpowiednie strategie oraz modyfikując ich styl gry.

 

W skład zarządzania zespołem wchodzić będzie: 

– zakup trenerów, 

– podnoszenie kwalifikacji zawodników, 

– odkrywanie i trenowanie kolejnych otwarć, 

– rozwiązywanie zagadek szachowych w celu zdobywania doświadczenia i rozdawanie różnych punktów umiejętności, aby zwiększyć umiejętności zawodników (np. prędkość przemyślenia strategii, adaptacja do nowych sytuacji na planszy, przewidywanie ruchów przeciwników), 

– prowadzenie wewnętrznych symultan, aby sprawdzić wyniki obranych strategii jeszcze przed zgłoszeniami na konkursy. 

Możliwe także będzie kupowanie kosmetycznych zmian za zarobione pieniądze, jak np. różny wygląd szachownic i ulepszanie głównej bazy. 

Odbiorcami gry są osoby w każdym wieku, zainteresowane zarówno szachami jak i zarządzaniem zespołem. Osoby nie potrafiące grać w szachy znajdą tutaj doskonałą szansę, by poznać różne rodzaje zagrań i ich wpływ na rozgrywkę.

Unique selling points:

– Niespotykany dotąd symulator zarządzania szachistami.

– Rozbudowane elementy zarządzania stworzone pod okiem najznamienitszych polskich szachistów.

– Rozbudowany manager strategii – gracz będzie mógł dowolnie zmienić każdy element szachowy i sprawdzić wyniki rozgrywki na rozbudowanych wykresach.

 

Grafika koncepcyjna.