Hot’n’Cool


HOT’N’COOL

ezgif.com-gif-maker (1)

Gra Hot’n’Cool to gra platformowa, której główną mechaniką jest przełączanie się między światem lodu i ognia.
Zadaniem gracza będzie wykorzystać mechaniki charakterystyczne dla obu światów i użycie ich, by pokonywać kolejne poziomy.
Podczas eksploracji gracz będzie zdobywał przedmioty, które będzie musiał zanieść w jego miejsce by odblokować portal do kolejnych poziomów.
W przyszłości planujemy wprowadzić także kolejne 2 żywioły, by finalnie gracz musiał płynnie przełączać się między wszystkimi czterema, by rozwiązać zagadki logiczne.

Główną postacią jest młody elementalista – mag, który może naprzemiennie władać jednym z czterech żywiołów, jednak ten medal ma również swoją drugą stronę.
Kiedy mag dostosowuje się do jednego żywiołu, świat wokół niego również to robi. Kiedy decyduje się władać żywiołem ognia, świat wokół niego skupia się razem z nim, wymazując pozostałe żywioły.

Podróżując przez krainy będzie musiał zdobyć elementy naszyjnika – Który pozwoli mu wyzwolić prawdziwą moc, odcinając go od ograniczeń dryfowania między wymiarami

ezgif.com-gif-maker (2)

W naszą grę mogą grać wszyscy gracze bez względu na wiek, którzy zainteresowani są grami platformowymi oraz którzy lubują się w rozwiązywaniu łamigłówek oraz eksploracji świata.